Szanowni Państwo. Bardzo serdecznie Witamy w naszym gronie rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola.

Informujemy, że w dniach 30-31 sierpnia 2021r. w godz. 10.00-11.00 będzie można przyjść z dzieckiem do przedszkola w celu zapoznania się z placówką, wychowawcą i pracownikami obsługi. Będzie to czas adaptacji. Ze względu na obecny stan prosimy, aby z dzieckiem przyszedł jeden rodzic/opiekun. W roku 2021/2022 w przedszkolu funkcjonują dwie grupy: grupa młodsza KRASNALE (3-4 latki) wych. Justyna Michałek, grupa starsza (4-5 latki) MISIE wych. Magdalena Kawka. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo wiadomość sms od wychowawcy z zaproszeniem do grupy FB, na której zamieszczane będą wszystkie ogłoszenia, informacje i fotorelacje z organizowanych w przedszkolu działań.

W co należy wyposażyć dziecko do przedszkola?

- wygodne i bezpieczne kapcie;

- ubranie na zmianę (bielizna, koszulka, spodenki, skarpetki) - najlepiej 2-3 komplety;

- chusteczki higieniczne w pudełku, ręcznik papierowy, chusteczki nawilżane;

- wodę (i najlepiej tylko wodę) do picia;

- w przypadku dzieci nowo przyjętych ulubiona zabawka (maskotka);

- dobry humor (RODZICA PRZEDE WSZYSTKIM), gdyż Państwa strach i obawy na pewno dziecko dostrzeże, co nie ułatwi mu pokonania progu przedszkola.

Dziecko nie przynosi do przedszkola własnych posiłków!!!

Dziecko powinno być samodzielne w toalecie (nie pampersowane)!!!