„Rodzina, tu życie się zaczyna,

a miłość nigdy się nie kończy”

Maj to miesiąc w którym przypada Święto Rodziny. Z tej okazji 26 maja przedszkolaki z grupy „Misie” zaprezentowały program artystyczny pt. „Wywiad o rodzinie”.

Podczas występu nasi aktorzy w roli reporterów zadawali pytania na temat mamy, taty, ich pociech, babci i dziadka oraz na temat wspólnych zabaw i spędzanego czasu. Dzieci w formie wierszyków i piosenek udzielały odpowiedzi, które mogliśmy również odczytać z prezentowanych przez nie obrazków. Przedszkolaki z dedykacją dla rodziców zaprezentowały również taniec do utworu  Greace  „You’re the one that I want”.

Święto Rodziny to doskonała okazja do wręczenia prezentów mamie i tacie w podziękowaniu za ich miłość. Dzieci w tym roku podarowały swoim mamom samodzielnie ozdobione, gipsowe świeczniki. Tatusiowie otrzymali zawieszki informacyjne na klamkę od drzwi, do wykorzystania w chwili, kiedy będą chcieli odpocząć. Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii, występ przedszkolaków rodzice mogli obejrzeć tylko w formie elektronicznej.  Publikacja filmu i zdjęć była dla nich dodatkowym, radosnym, wyczekiwanym z niecierpliwością prezentem.

Wszystkim rodzicom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Magdalena Kawka