W piątek, 6 października  br. dzieci z naszego przedszkola radośnie spędziły czas w Bawialni Fiku Miku w Kielcach.

W przeddzień wycieczki Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz integracja grup przedszkolnych.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, klocków w różnym formacie i domku zabaw. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Anna Wilk