tu jest alt obrazka

Oddział prowadzi mgr Wioletta Nowica.

Każdy "Krasnal" z uśmiechem wita nowy dzień. Codziennie zgodnie się bawimy oraz współdziałamy. Darzymy się szacunkiem i uczymy wzajemnej pomocy.

Poprzez zabawy i zajęcia edukacyjne rozwiniemy nasze umiejętności techniczne, plastyczne, muzyczne, matematyczne oraz językowe. Odkryjemy nasze wrodzone i ukryte talenty. Będziemy poznawać świat poprzez wycieczki do wielu ciekawych miejsc, dzięki czemu poznamy kulturę naszego regionu.

Poprzez wspólną zabawę, udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach techniczno-plastycznych, wycieczkach, spacerach i jeszcze wielu innych aktywnościach zbieramy nowe doświadczenia, pozwalające nam zrozumieć, co to znaczy być poznaniakiem i Polakiem.

W tym roku będziemy gromadzić informacje, które pomogą nam lepiej poznać osobę Jerzego Nowosielskiego. Zdobyte umiejętności zaprezentujemy rodzicom w formach plastycznych i teatralnych.

Odkrywcy mają wspólnie ustalony kodeks zachowania, którego starają się przestrzegać, aby w grupie było bezpiecznie. Każdego dnia możemy wypożyczyć do domu różne książki z naszej biblioteczki przedszkolnej.

Będzie nam bardzo miło, jeśli spośród naszych Kochanych Rodziców znajdzie się ktoś, kto chciałby raz w miesiącu poczytać nam jakąś bajkę i porozmawiać o niej z nami. W każdy piątek możemy przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.