Kolejne urodziny za nami.

W październiku świętowaliśmy trzecią rocznicę przyjścia na świat Zosi. Z tej okazji zaśpiewaliśmy jej tradycyjne „sto lat”, złożyliśmy życzenia i podarowaliśmy prezent – namalowane według własnego pomysłu obrazki.

W podziękowaniu Zosia poczęstowała nas cukierkami i obdarowała kolorowymi balonami, które sprawiły dzieciom dużo radości. Uroczystość zakończyliśmy wspólną zabawą. Życzymy Zosi jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Wychowawca i przedszkolaki z grupy Misie

Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie
Urodziny Zosi w grupie Misie Urodziny Zosi w grupie Misie