Dzień przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji.

Były zabawy z chustą animacyjną, balonami, poszukiwanie skarbu, itp. Śmiech i radość niosła się korytarzem przedszkola, co świadczy o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Anna Wilk

Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Dzień Przedszkolaka