W dniu 18.12.2023 r. dzieci z grupy Krasnale pod kierunkiem p. Wioletty Nowickiej sprawiły radość swoim bliskim przedstawieniem jasełkowym pt.,, Maleńka miłość w żłobie śpi”. Przedszkolaki ku radości swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną nowoczesnymi kolędami i pastorałkami. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały gromkimi brawami.

W tym samym dniu swoje przedstawienie pt. ,,Zmartwienie aniołków” przedstawiły dzieci z grupy ,,Kotki", które opowiadało o zaginionej gwiazdce. Przepiękna scenografia przedstawiająca niebo, nadała temu występowi nastrojowy klimat. Dzieci do przedstawienia przygotowała p. Anna Wilk.

21 grudnia 2023 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pod kierunkiem p. Małgorzaty Spurek, p. Magdaleny Kawki i p. Doroty Sitkowskiej zaprezentowały całej społeczności szkolnej i przedszkolnej przedstawienie jasełkowe. Wierszem, śpiewem oraz tańcem przypomniały wszystkim istotę Świąt Bożego Narodzenia. Nasi Aktorzy w pięknej scenerii, wspaniale odegrali role i swoim występem zachęcili zgromadzoną publiczność do wspólnego, radosnego kolędowania. Wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą świąteczną atmosferę i podbiły serca widowni.

Wychowawcy