8 lutego 2024 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do „sali balowej”. Wystrój pomieszczenia wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy animatora w stroju pirata, który prowadził bal oraz zachęcał wszystkich do tańca. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy. Przedszkolaki bawiły się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, ,,krasnoludek” i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Na koniec dzieci udały się na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

Anna Wilk

Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024
Bal Karnawałowy 2024 Bal Karnawałowy 2024