30 września w naszym przedszkolu obchodzono Dzień Chłopaka.

Cała zabawa przebiegała w kowbojskim klimacie, co sprawiło, że dzieci mogły poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji, takich jak taniec, przeciąganie liny, zbijanie puszek oraz przechodzenie po linie.
W każdej grupie wiekowej dzieci z radością brały udział w przygotowanych aktywnościach. Chłopcy z okazji swojego święta otrzymali prezenty, a dziewczynki, w podziękowaniu za pamięć, dostały drobne upominki. Dzień był pełen uśmiechu, radości i integracji, a jednym z jego głównych punktów była sesja zdjęciowa. Przygotowana przez panie nauczycielki ścianka tematyczna oraz liczne kowbojskie ramki pozwoliły na zrobienie wielu kreatywnych zdjęć, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką na lata.
Całe wydarzenie było nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do wzmacniania więzi między dziećmi i rozwijania ich wyobraźni. Dzień Chłopaka w kowbojskim stylu z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Agata Domagała