W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, 21 grudnia 2018 r. społeczność przedszkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu.

Ten wyjątkowy czas umiliła nam swoją obecnością schola „Fili Dei” . Tworzy ją grupa młodych ludzi, która pod przewodnictwem pana Dominika Kaliszewskiego działa przy kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Stojewsku.

Nasi goście wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, prezentując piękny koncert kolęd i pastorałek. Zainteresowane występem przedszkolaki, poprzez kontakt z muzyką „na żywo” miały okazję bliżej poznać kultywowanie tej wyjątkowej, bożonarodzeniowej tradycji. W podziękowaniu za śpiew, dzieci obdarzyły scholę dużymi brawami oraz podarowały członkom zespołu świąteczne, skromne upominki. Nasi goście również pamiętali o przedszkolakach i przynieśli dla nich cukierki. Po skończonym występie zaproszono wszystkich obecnych na słodki poczęstunek.

Jeszcze raz dziękujemy panu Dominikowi i scholi „Fili Dei” za wspólne kolędowanie. Życzymy im sukcesów w dalszych działaniach.

Wychowawcy