Urodziny Łukaszka były ostatnimi, które świętowaliśmy w 2018 r. Do tej pory solenizantami w naszej grupie były tylko dziewczynki.

Podczas pobytu w przedszkolu Łukaszek jako pierwszy z chłopców, w tym wyjątkowym dniu przyozdobił swoją głowę królewską koroną, a nie jak do tej pory diademem przeznaczonym dla dziewczynek świętujących swoje urodziny. W świątecznej atmosferze wszyscy zaprosiliśmy naszego solenizanta do wspólnej zabawy, zaśpiewaliśmy mu tradycyjne „sto lat” oraz złożyliśmy moc serdecznych życzeń. Na koniec wszystkie dzieci wykonały pamiątkowe obrazki.

Po wręczeniu prezentu naszemu solenizantowi przedszkolaki z apetytem zjadły pyszne cukierki, którymi Łukaszek w podziękowaniu obdarował swoje koleżanki i swoich kolegów.
Z okazji urodzin jeszcze raz życzymy Łukaszkowi wszystkiego najlepszego!

Przedszkolaki z grupy Misie i wychowawca