Miło jest nam poinformować, że w minionym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Zaloguj się do życia - Mój wolny czas bez ekranu".  Konkurs został przeprowadzony w ostatnim tygodniu lutego 2021 r. Jego celem było promowanie spędzania wolnego czasu bez użycia nowoczesnych technologii, zapobieganie cyfrowym uzależnieniom, rozwijanie kreatywności, swoich pasji i zainteresowań. 

Adresatami konkursu były dzieci z Samorządowego Przedszkola w Olesznie oraz uczniowie z klas I – III Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie.  Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć  tematyczną pracę plastyczną w dowolnej formie i z wykorzystaniem dowolnych środków plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.  Łącznie uczestnicy wykonali ponad 40 prac. W kategorii dzieci młodszych (przedszkole i oddział przedszkolny) zgłoszono 10 prac. Wśród nich wygranymi okazały się prace przedszkolaków  z grupy Misie:

I miejsce – Zuzanna Szyndler

II miejsce – Anna Zygmunt

III miejsce – Michał Wilk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i pamiątkowe książki. Gratulujemy i dziękujemy za udział!

Organizatorzy:   Magdalena Kawka, Anna Nowicka

Konkurs plastyczny - zaloguj s...
Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia
Konkurs plastyczny - zaloguj s...
Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia
Konkurs plastyczny - zaloguj s...
Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia Konkurs plastyczny - zaloguj się do życia