Dzień Chłopaka, to święto, które jest zawsze celebrowane w naszym przedszkolu z wielką radością. Pozytywnych emocji nie zabrakło również i w tym roku. 30 września 2021 r. chłopcy z naszego przedszkola dla podkreślenia wyjątkowości swojego święta, przyszli do przedszkola odświętnie ubrani. Od rana dało się czuć wśród nich podekscytowanie i ciekawość niespodzianki, którą przygotowały dziewczynki.

W tym dniu bawiliśmy się w teatr. Dzieci przypomniały sobie zasady zachowania się podczas spektaklu. Chłopcy zasiedli na widowni – krzesłach, a dziewczynki ustawiły się na scenie – po przeciwnej stronie. Występ rozpoczął się od złożenia życzeń naszym chłopcom przez koleżanki i wychowawczynie. Następnie dziewczynki zaśpiewały specjalnie dla swoich kolegów piosenkę pt. „Podajmy sobie ręce” (sł. D. Gellner, muz. K. Kwiatkowska) wykonując przy tym prosty układ taneczny.  Nie obyło się również bez tradycyjnego „sto lat”. Na koniec chłopcy uczestniczyli w zabawie pt. „O której aktorce mówię?”. Według jej reguł mieli wskazać imię swojej koleżanki, rozpoznając ją po opisie. Oczywiście chłopcy rozwiązali zagadki bezbłędnie! Dziewczynki bardzo się starały, aby ich  występ był udany. Nasza widownia doceniła ten gest – świadczyły o tym owacje po skończonym przedstawieniu oraz skupienie podczas jego trwania. Za zaangażowanie dziewczynki otrzymały słodki upominek, a chłopcy z grupy Misie z okazji swojego święta oprócz batoników  dostali kubki z logiem misia i pokolorowane przez swoje koleżanki obrazki „Autka”. Krasnale zaś oprócz słodkiego akcentu otrzymali również samochodziki. Prezenty w obu grupach ufundowali rodzice.

Niespodzianka przygotowana przez dziewczynki oraz prezenty wywołały uśmiech na twarzach chłopców. Z pewnością będą ten dzień długo i mile wspominać.

Magdalena Kawka

Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021
Dzień Chłopaka 2021 Dzień Chłopaka 2021