13 kwietnia 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, który skierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej placówce. Celem konkursu było przede wszystkim kultywowanie  polskich tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi i rozwijanie wyobraźni artystycznej dzieci.

 W dniach 01 - 07. 04. 2022 r. przedszkolaki przynosiły swoje palmy wielkanocne zrobione przy współpracy z rodzicami. Łącznie uzbierano ich aż 42. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i różnorodne. Wobec tego każda z nich została zwycięsko nagrodzona. Organizatorzy konkursu p. A. Wilk i p. M. Kawka oraz dyrektor p. R. Pacanowski obdarowali uczestników upominkami zakupionymi z funduszy Rady Rodziców. Każde dziecko otrzymało dyplom za udział w konkursie, wodną kolorowankę i wielkanocne słodkości. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy powodzenia w innych konkursach.

A. Wilk, M. Kawka

Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022
Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022
Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022
Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022
Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022
Konkurs na najpiękniejszą palm...
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022 Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną 2022