20 września wszystkie przedszkolaki świętowały bardzo uroczyście swój wyjątkowy dzień – „Dzień Przedszkolaka”.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, jak co roku obchodzony jest właśnie 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę wychowania przedszkolnego w rozwoju i edukacji najmłodszych. Dzień ten to również wspaniała okazja do dostarczenia dzieciom dodatkowej dawki zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Święto to doczekało się nawet swojego hymnu, który i u nas radośnie rozbrzmiewał już od samego rana. Przedszkolaki
z Samorządowego Przedszkola w Olesznie w tym wyjątkowym dniu, pod kierunkiem swoich wychowawczyń, włączyły się w realizację ogólnopolskiej akcji Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je tańcem i piosenką. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy naszych dzieci. Obchody Dnia Przedszkolaka obfitowały w gry i zabawy integracyjne, zdobienie twarzy oraz zabawy
z wykorzystaniem różnych rekwizytów: chusty animacyjnej, balonów, szarf i gazet.  Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie
w pamięci każdego dziecka.

Justyna Michałek

Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r. Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r. Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r. Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r. Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r.
Dzień Przedszkolaka 2022r. Dzień Przedszkolaka 2022r.