23 września 2022 r. zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się “Powitanie Jesieni”. Celem zabaw związanych z tematyką było poznanie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.

„Pani Jesień” przybyła do przedszkola z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu, które na zajęciach pomogły w rozwiązywaniu jesiennych zagadek. Dzieci segregowały i przeliczały kasztany, orzechy i żołędzie, rozpoznawały je przez dotyk oraz tworzyły kompozycje z jesiennych liści. Pląsom i zabawom towarzyszyła muzyka i jesienne piosenki, potem dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce jesiennej
i zorganizowały tematyczny kącik. Przedszkolaki wybrały się na spacer szukając pierwszych oznak nadejścia nowej pory roku. Na koniec zajęć wykonaliśmy piękne i kolorowe prace plastyczne już o tematyce jesiennej. Dzień ten upłynął w bardzo miłym nastroju.

Anna Wilk

Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień
Witamy Jesień
Witamy Jesień Witamy Jesień