W dniu 07.10.2022 r. gościliśmy w naszym przedszkolu opiekuna i podopiecznego ze Schroniska dla Bezpańskich Zwierząt w Rytlowie.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym. Dzieci poznały historię psa Turbisia, z którym mogły się przywitać. Ponadto nasze przedszkole przeprowadziło akcję "Jestem przyjacielem zwierząt", której celem było zebranie karmy dla potrzebujących zwierząt. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za duże zaangażowanie i pomoc.

Anna Wilk

„Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt” „Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt” „Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt” „Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt”
„Jestem przyjacielem zwierząt” „Jestem przyjacielem zwierząt”