18.10.2022 r. dzieci z grup Kotki, Krasnale, Misie i Tygryski wyjechały na wycieczkę do Bawialni Fiku Miku w Kielcach. Każdy przedszkolak z niecierpliwością czekał na ten dzień i nie mógł doczekać się wyjazdu.

Po przybyciu na miejsce dzieciom zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy. Wszystkie dzieci ogarnęła fala radości: biegały, skakały, zjeżdżały na zjeżdżalni i pontonach, wdrapywały się na konstrukcje, jeździły autami, bawiły się w basenie z piłkami… zabawy nie było końca. Wspólnie miło spędzony czas integrował przedszkolaków, a zabawy na konstrukcji rozwijały ich ogólną sprawność fizyczną. Wracając do przedszkola, dzieci dzieliły się wrażeniami, opowiadały, wspominały najmilsze momenty. To był udany wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Anna Wilk

Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku
Wycieczka do bawialni Fiku - M...
Wycieczka do bawialni Fiku - Miku Wycieczka do bawialni Fiku - Miku