Święty Mikołaj lubi odwiedzać wszystkie dzieci niezależnie, w którym zakątku Ziemi mieszkają. Również i do nas, w dniu 6 grudnia przyjechał z workiem pełnym prezentów.  

Oczekując Świętego Mikołaja dzieci aktywnie uczestniczyły z zabawach, konkursy, tańcach. Po zakończonej zabawie nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyły o tym, że do przedszkola zbliża się Święty Mikołaj. Jednak przedtem odsłuchały nagrania, jakie za pośrednictwem poczty elektronicznej przesłał do dzieci sam Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja nawet troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby zawsze były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki i zatańczyły przygotowane przez siebie układy taneczne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom, ale i dorosłym, osobiście wręczał wspaniałe paczki. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci całej przedszkolnej społeczności.

Justyna Michałek

Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków
Mikołaj wśród przedszkolaków Mikołaj wśród przedszkolaków