17 stycznia 2023 r. przedszkolaki spotkały się z podróżnikiem z grupy trzask.pl. To grupa ludzi ciekawych świata, którzy dzięki własnej determinacji i ciekawości odbywają niezwykłe podróże w różne zakątki globu, by później móc dzielić się swoimi obserwacjami i doświadczeniami z innymi. Pan Maciek w przystępny dla dzieci sposób opowiedział o Namibii – państwie południowo - zachodniej Afryki.
W humorystyczny sposób przekazał treściwe informacje o klimacie, faunie  i florze tego regionu oraz sposobie życia tamtejszych ludzi i ich edukacji. Swoją opowieść zilustrował licznymi zdjęciami i relacjami w formie krótkich filmów. Ponadto dzieci miały możliwość obejrzenia rekwizytów wykonanych właśnie przez tamtejsze plemiona. Spotkanie z podróżnikiem było wspaniałą lekcją geografii nawet dla naszych przedszkolaków.

J. Michałek

Podróż do Namibii z grupą Trza...
Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl
Podróż do Namibii z grupą Trza...
Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl
Podróż do Namibii z grupą Trza...
Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl
Podróż do Namibii z grupą Trza...
Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl
Podróż do Namibii z grupą Trza...
Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl Podróż do Namibii z grupą Trzask.pl