Dziś dzień dziadków, nie psocimy,
tylko dobrze Wam życzymy.
Wybronicie nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Was serdecznie, żyjcie długo, nawet wiecznie!

Jak corocznie w Samorządowym Przedszkolu w Olesznie uroczyście celebrowaliśmy Święto Babci i Dziadka. To dwie, tuż po rodzicach najważniejsze osoby w życiu małego dziecka. Poprzez krótki występ artystyczny, śpiew, taniec i recytację dzieci przekazały swoim babciom i dziadziusiom swoją miłość, oddanie i podziękowanie za poświęcony im czas. Po części artystycznej nasi wspaniali goście zostali zaproszeni na uroczysty poczęstunek. Ponadto mieli możliwość wykonania zdjęcia ze swoimi wnuczętami na specjalnie przygotowanej na to wydarzenie ściance. Dyrekcja oraz wychowawcy grup składają serdeczne podziękowania rodzicom naszych podopiecznych za przygotowanie wspaniałego poczęstunku oraz pomoc w zapewnieniu odpowiednich kostiumów dla dzieci. Dziękujemy bardzo za owocną współpracę.

Wychowawcy grup

Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka