10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Polaków czas.

Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu odśpiewali hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego” pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy. Dzieci przypomniały sobie nasze symbole narodowe: godło, flagę i hymn. Wiemy, że nasze symbole narodowe traktujemy z szacunkiem i godnością.

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Anna Wilk

11 Listopada w naszym Przedszk...
11 Listopada w naszym Przedszkolu 11 Listopada w naszym Przedszkolu
11 Listopada w naszym Przedszk...
11 Listopada w naszym Przedszkolu 11 Listopada w naszym Przedszkolu
11 Listopada w naszym Przedszk...
11 Listopada w naszym Przedszkolu 11 Listopada w naszym Przedszkolu