14 maja 2024 r. nasze przedszkolaki odwiedził pan Tomasz Dyraga - przedstawiciel Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat życia pszczół i ich pożytecznej roli w przyrodzie. Pan Tomasz przywiózł ze sobą eksponaty związane ze swoją pracą. Przedszkolaki mogły np. obejrzeć świece z wosku pszczelego, zobaczyć jak wygląda ul i przymierzyć kapelusz pszczelarski. Wszyscy uczestniczyli również w degustacji miodu. Na koniec spotkania wicedyrektor p. Teresa Szczepańska w imieniu całej społeczności przedszkolnej złożyła podziękowanie naszemu Gościowi za zorganizowanie tak atrakcyjnych zajęć.

 

Dzień pszczoły 2024
Dzień pszczoły 2024 Dzień pszczoły 2024
Dzień pszczoły 2024
Dzień pszczoły 2024 Dzień pszczoły 2024
Dzień pszczoły 2024
Dzień pszczoły 2024 Dzień pszczoły 2024