W dniach 26 - 29.03.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się kiermasz wielkanocny.

W tych dniach można było zakupić stroiki oraz ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola. Podczas kiermaszu zebrano kwotę w wysokości 613,22 zł. Za pozyskane fundusze (613,22 zł z kiermaszu wielkanocnego i 203,80 zł z kiermaszu bożonarodzeniowego) zakupiono sprzęt sportowy: drabinkę koordynacyjną, piłki gumowe i piłkę nożną, woreczki gimnastyczne, koła hula hop, obręcze gimnastyczne ze wstążkami, szarfy szkolne. Będą mogły z niego korzystać dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych. Prezenty sprawiły dzieciom wiele radości i były dla nich wspaniałą niespodzianką. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w realizację i powodzenie tego przedsięwzięcia. Organizatorami kiermaszu były p. Anna Wilk i p. Anna Budzynowska.

Anna Wilk

Kiermasz Wielkanocny 2024