Ogólnopolskie akcje i projekty edukacyjne dla przedszkoli to inicjatywy wspierające nauczycieli oraz rozwój dzieci w różnych obszarach. W ramach tych projektów i akcji, przedszkola z całego kraju mogą korzystać z opracowanych programów, materiałów oraz szkoleń, które pomagają w realizacji celów edukacyjnych.
W naszym przedszkolu stawiamy na rozwój, poszukujemy nowych rozwiązań metodycznych, wzbogacamy wiedzę i doskonalimy umiejętności. Dzieci wraz z nauczycielami z grup i oddziałów przedszkolnych w naszej placówce corocznie są uczestnikami wielu różnych, ogólnopolskich akcji i projektów edukacyjnych. W tym roku szkolnym braliśmy udział w następujących:
👉 Przedszkolne Inkubatory Świętokrzyskiej Dwujęzyczności
👉 Matematyczne potyczki
👉 20minutdlaMATEMATYKI
👉 Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka!
👉 Mały Miś w świecie wielkiej literatury
👉 Od 4-go roku bez książeczki ani kroku
👉 Strażnicy Lasów
👉 Z darami natury świat nie jest ponury
👉 Kubusiowi Przyjaciele Natury
👉 Czyste powietrze wokół nas
👉 Szkoła pamięta
👉 Szkoła do hymnu
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za współpracę w zakresie podejmowania nowych wyzwań jakimi są zadania projektowe.
 
Magdalena Kawka
Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024 Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024 Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024 Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024 Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024
Projekty edukacyjne 2024 Projekty edukacyjne 2024