W karnawale same bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Jest okazją do dostarczania dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tak też było i w naszym przedszkolu, kiedy to w dniu 27 stycznia 2023r. zaproszony do przedszkola DJ porwał wszystkich w wir tańca i zabawy. Dzieci miały możliwość wcielić się w ulubione postacie bajkowe, zwierzęta oraz przedstawicieli wymarzonych profesji. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Wystrój sali wspomagał radosny nastrój. W naszej zabawie karnawałowej nie zabrakło również obecności w-ce dyrektor p. Marioli Kamińskiej, która ochoczo włączyła się w nasze zabawy i pląsy.  Kiedy czas karnawałowych szaleństw dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

J. Michałek

Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy