W dniu 27.03.2023 r. w Samorządowym Przedszkolu w Olesznie odbyły się warsztaty wielkanocne. Rodzice i dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej wraz z wychowawcą – p. Anną Wilk, wykonali ozdoby na wielkanocny stół. Wśród naszych mam gościliśmy przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Świdzińskiej. W repertuarze rękodzieła były wielkanocne palmy, malowanie i ozdabianie pisanek, zajączków, wykonywanie różnych stroików.

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych mam, pomysłów było bardzo wiele. Nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną. Rodzice odkrywali swoje talenty twórcze. Dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też czas na miłe rozmowy. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Cieszymy się bardzo, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Anna Wilk

WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZIC...
WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI