W tym dziale można znaleźć informacje o życiu naszego przedszkola: ciekawych zajęciach, imprezach i uroczystościach, osiągnięciach i sukcesach naszych wychowanków. Zapraszamy również do zaglądania do naszej fotogalerii.

W dniu 20 grudnia 2022 r. w Samorządowym Przedszkolu w Olesznie odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu pt. ,,Choinka Bożonarodzeniowa’’ organizowanego przez  nauczycielki placówki: panią Justynę Michałek oraz panią Wiolettę Nowicką.

Samorządowe Przedszkole w Olesznie jest jedną z 20 placówek, które dołączyły do programu Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Od grudnia 2021r bierzemy udział w pilotażowym projekcie „Świętokrzyskie Dwujęzyczne Przedszkolaki”.

16 grudnia 2022 r. dzieci z grupy Misie zaprezentowały Jasełka.

Święty Mikołaj lubi odwiedzać wszystkie dzieci niezależnie, w którym zakątku Ziemi mieszkają. Również i do nas, w dniu 6 grudnia przyjechał z workiem pełnym prezentów.