W tym dziale można znaleźć informacje o życiu naszego przedszkola: ciekawych zajęciach, imprezach i uroczystościach, osiągnięciach i sukcesach naszych wychowanków. Zapraszamy również do zaglądania do naszej fotogalerii.

Zespół Placówek Oświatowych w Olesznie składa serdeczne podziękowania rodzicom z grupy Tygryski i Krasnale za przygotowanie słodkich wypieków, dzięki którym udało nam się zgromadzić kwotę
w wysokości 2137,95zł. Fundusze te zostaną zagospodarowane na zakup sprzętu nagłaśniającego do placówki. Dziękujemy!!!

23 września nasze przedszkolaki świętowały Pierwszy Dzień Jesieni. Dzieci przywitały ją bardzo ciepło i serdecznie.

30 września w naszym przedszkolu obchodzono Dzień Chłopaka.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.